Cilt - Deri Hastalıkları ve Tedavileri

Yaz Hatırası Lekelerden Arınma Vakti

Yazın güneşlenmek ve dolayısı ile de bronzlaşmak merakı kadınların hemen hemen hepsinde var maalesef. Ancak güneşin özellikle son yıllarda etkisini daha da arttırması cildimize olan olumsuz etkilerinin de artmasına neden olmakta… Bu olumsuz etkilerin en belirgin olanı da şüphesiz ki cildimizde meydana gelen güneş lekeleridir.

Kişilerin yaşının da bir bakıma ele vermesinde etkili rolü olan cilt lekeleri ve kırışıklıklar başlı başına cilt problemi arasında en sık rastlanılanlardandır. Günümüzde bu tür cilt problemlerinin tedavisi de artık gelişen teknoloji sayesinde kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Bu tedaviler arasında yer alan ve son dönemlerde de ismini sıkça duyduğumuz Baby Face Beauty ile cilt bakım uygulaması hem cilt bakımı hem de var olan cilt lekelerinden arınmak için en güvenilir yollardan biri!

Cilt gençleştirme merkezleri bu alanda son dönemlerde sıklıkla ziyaret edilen merkezlerin başında gelmektedir. Özellikle de bu teknolojinin her merkezde olmayışı da düşünülecek olursa, nadir bu hizmete yer veren klinikleri bulmak da bir hayli zor olsa gerek!

Dekolte ve Boyun bölgesindeki Kırışıklık ve lekelere son!

Lazer destekli olan Baby Face Beauty teknolojisi, 1927 dalga boyuna sahip olup, dakikada yaklaşık 6000 mikro kanal açarak, uygulama süresi olan 6 dakikada 30.000 aşkın mikro kanalın açılmasını sağlayarak, tedavinin başarı oranını da bir o kadar yükseltmektedir. Özellikle yaşa ve güneşe bağlı lekelenmelerin sıklıkla gözlemlendiği omuzlar, dekolte bölgesi ve boyunda da güvenle uygulanabilen bu teknoloji sayesinde lekelerinizde ortalama 3 seansta kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Derinlemesine Bakım!

Lazer destekli olan Baby Face Beauty teknolojisi, cildin en alt dokusuna kadar erişebilen ve buna bağlı olarak da cilde uygulanan özel serumların ve vitaminlerin de kısa sürede etki göstermesine de olanak sağlamaktadır. Ciltte emilim ve tedaviyi hızlandırıcak süreç ne kadar çabuk olursa cildin bakım ve tedavi sürecindeki etki de o kadar kısa sürede kendini gösterir.

Sizler de sağlıklı ve capcanlı bir cilt için mutlaka bu harika teknoloji ile tanışın!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Konular

Üste Git