Estetik Ameliyatları

Bölgesel Fazlalıklarınızdan Kurtulun!

Bölgesel yağlanma hem kadın hem erkeklerin sorunlarının başında gelmektedir. Özellikle egzersiz yapan ve bunun yanında da diyet yapan kişilerde yine de verilemeyen kilolar kişileri cerrahi işlemlere yöneltmektedir. Liposuction uygulaması da bu tür sorunları olan kişilerin uzun yıllardan beri tercih ettiği bölgesel zayıflama uygulamalarının başında gelmektedir. Ancak günümüzde teknolojinin her alanda gelişmesi göz önüne alındığında liposuction uygulaması da kendini geliştirerek yepyeni bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistemin adı ise Vaser Liposuction tekniğidir.

Vaser Lipo Nedir ve farkı nelerdir?

Vaser lipo uygulaması işlevsel olarak klasik liposuction uygulaması ile aynıdır ancak uygulamada kullanılan sistem farklılığı uygulamanın hem daha kolay hem de işlem sonrasında çok daha kolay bir iyileşme sürecine sahip olmasını sağlamaktadır. Üstelik vaser lipo uygulamasında, alınan yağ hücreleri aynı operasyon ile farklı bölgelere enjekte edilerek, tek bir operasyonda iki farklı işlem kolaylıkla yapılabilmektedir.

Genellikle de bu ikili operasyonlar erkeklerde göğüs toparlanması ve yağ eklenmesi, kadınlarda ise alınan yağ hücrelerinin kalçaya enjekte edilerek çok daha büyk ve dolgun kalçalar elde edilmesinde tercih edilmektedir. Bunun haricinde kişiler yağlarını özel bir biçimde hastanede koruma altında tutarak dolgu uygulamalarında da isterlerse kolaylıkla kullanabilmektedir. Bunun için yine operasyon öncesinde hastalar hekimlerden detaylı bilgi alabilmektedir.

İstanbul vaser lipo fiyatları açısından da farklılıklar göstermektedir. Her klinik, her hastane ve her hekim kendi uygulama standartlarına göre fiyat açısından değişkenlik göstermektedir.

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Vaser Liposuction ya da diğer bölgesel incelme tekniklerinden hangisi olursa olsun fiyat belirlemeden önce kişilerin mutlaka muayene olması gerekmektedir. Hekimler tarafından yapılan muayeneler sonrasında uygulama hakkında hastalara detaylı bilgi verilerek, yapılacak illemin fiyatlandırılması da bu aşamada belirlenerek bildirilmektedir. Hastalar muayene edilmeden ve kontrol edilmeden kesinlikle işlemlerin fiyatlandırılması hakkında bilgi verilmemektedir.

Fiyatlar ve uygulama hakkında detaylı bilgilere erişmek için sizler de hekiminiz ile hemen iletişime geçin ve sağlıklı fit bir vücuda hemen kavuşun!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Konular

Üste Git