Bitkisel Sağlık

Adet Söktürmek İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Adet düzensizlikleri kadınlar için başlıca sorunlardan biridir. Adet döneminin gecikmesi eğer hamilelik yüzünden olmuyor ise adet söktürmek için bitkisel tedavi yöntemleri kullanabilirsiniz. Öncelikle hamile olup olmadığınızı netleştirdikten sonra adet söktürmek için bitkisel tedavi yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Adet Söktürmek İçin Bitkisel Tedavi

  • Bir baş soğan soyulur, atılan en dış kırmızı kabukları ile biraz maydanoz bir cezvede 5 dakika kaynatılır, 10 dakika demlenir, süzülüp günde 2 bardak içilir. Adet sökülünce bırakılır.
  • Maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, safran, kimyon, anason, rezene, havuç tohumu, karabaş otu ve misk, adaçayı gibi bitkiler çay gibi demlenip günde 1-2 bardak içilmelidir.
  • Taze üvez meyvelerinden yenilir.
  • Taze kara topalak yumruları yenilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Konular

Saglikocagim.org olarak başladığımız yayın hayatımıza daha şık ve sade bir tasarımla Saglikocagim.net olarak devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptığımız gibi yine en anlaşılır sağlık bilgilerini sunmaya devam edeceğiz.

Copyright © 2017 Saglikocagim.net. Sitemizde yayınlanan sağlık yazıları, bilgi verme amaçlıdır. Doktorunuza danışmadan herhangi bir uygulamada bulunmayınız.

Üste Git